KALENDER
Speelavonden - vakanties - competitie
November
Donderdag 2 Kwinkslag 1 - Luck Raeck 1, Vinkeveen 20:00 uur
OSM 3 - Luck Raeck 3, Maarssen 20:30 uur
Vrijdag 3 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 4 (LuHajes) - Castellum 4, thuis 20:00 uur
Dinsdag 7 Jeugd- en seniorentraining
de Berenshuttle 1 - Luck Raeck 1, Benschop 20:00 uur
Woensdag 8 DOSC 1 - Luck Raeck 2, Den Dolder 20:00 uur
Vrijdag 10 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 (LuHajes) - Reflex 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 3 - Castellum 4, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 - Helios SB 2, thuis 20:00 uur
Dinsdag 14 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 17 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 2 (LuHajes) - Just-Us 2, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 - Luck Raeck 3, LR4 thuis 20:00 uur
Dinsdag 21 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 24 Vrij spelen senioren
Dinsdag 28 Jeugd: Pepernoten toernooi, seniorentraining
Donderdag 30 OSM 3 - Luck Raeck 4, Maarssen 20:30 uur


December
Vrijdag 1 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 - Castellum 3, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 3 (LuHajes) - Houten 2, thuis 20:00 uur
Zaterdag 2 DVS-Utrecht 1 - Luck Raeck 2, Utrecht 20:00 uur
Dinsdag 5 Pakjesavond, jeugd geen badminton, senioren vrij spelen
Vrijdag 8 Vrij spelen senioren
Maandag 11 Reflex 1 - Luck Raeck 1, Maartensdijk 20:00 uur
Dinsdag 12 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 15 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 2 - Helios SB 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 (LuHajes) - Houten 2, thuis 20:00 uur
Helios SB 2 - Luck Raeck 3, Utrecht 20:00 uur
Dinsdag 19 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 22 Vrij spelen senioren
Dinsdag 26 Kerstvakantie, GEEN BADMINTON
Vrijdag 29 Kerstvakantie, GEEN BADMINTON


Januari
Dinsdag 2 Kerstvakantie, geen training, wel vrij spelen senioren
Vrijdag 5 Kerstvakantie, vrij spelen senioren
Dinsdag 9 Jeugd en senioren: Nieuwjaarstoernooi
Vrijdag 12 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 (LuHajes) - Kwinkslag 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 3 - OSM 3, thuis 20:00 uur
Dinsdag 16 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 19 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 - de Bereshuttle 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 2 (LuHajes) - DOSC 1, thuis 20:00 uur
Helios SB 2 - Luck Raeck 4, Utrecht 20:00 uur
Zaterdag 20 Castellum 4 - Luck Raeck 3, Vleuten 19:00 uur
Dinsdag 23 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 26 Vrij spelen senioren
Zaterdag 27 Castellum 3 - Luck Raeck 1, Vleuten 19:00 uur
Castellum 4 - Luck Raeck 4, Vleuten 19:00 uur
Dinsdag 30 Jeugd- en seniorentraining


Februari
Vrijdag 2 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 6 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 9 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 13 Jeugd: Neem iemand mee toernooi, Senioren: Regenboogtoernooi
Vrijdag 16 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 20 Jeugdtraining, Senioren: Regenboogtoernooi
Vrijdag 23 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 27 Voorjaarsvakantie, geen training, wel vrij spelen senioren


Maart
Vrijdag 2 Voorjaarsvakantie, wel vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 6 Jeugdtraining, Senioren: Regenboogtoernooi
Vrijdag 9 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 13 Jeugdtraining, Senioren: Regenboogtoernooi
Vrijdag 16 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 20 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 23 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 27 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 30 Goede Vrijdag (wel gehuurd), Vrij spelen senioren


April
Dinsdag 3 Jeugdtraining - SENIOREN LAATSTE TRAINING
Vrijdag 6 Vrij spelen senioren
Dinsdag 10 Laatste jeugdtraining, senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 13 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 17 Jeugd Neem Iemand Mee, senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 20 Vrij spelen senioren, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 24 Jeugd & senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 27 KONINGSDAG, sporthal gesloten


Mei
Dinsdag 1 Meivakantie vrij spelen senioren
Vrijdag 4 Meivakantie, vrij spelen senioren vanaf 20:30 uur
i.v.m. Dodenherdenking
Dinsdag 8 Jeugd Meivakantie, senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 11 Senioren vrij spelen (dag na Hemelvaart)
Dinsdag 15 Jeugd & senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 18 Senioren Clubkampioenschappen, Voorjaarscompetitie
Dinsdag 22 Jeugd & Senioren Clubkampioenschappen, Jeugd: Finale
Vrijdag 25 Senioren Clubkampioenschappen
Dinsdag 29 Jeugd laatste speelavond, senioren Clubkampioenschappen


Juni
Vrijdag 1 Senioren Clubkampioenschappen Finale
Zaterdag 2 Slotdag Competitie
Dinsdag 5 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 8 *** Geen huur meer ***
Dinsdag 12 Jeugduitje, Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 15 *** Geen huur meer ***
Dinsdag 19 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 22 *** Geen huur meer ***
Dinsdag 26 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 29 *** Geen huur meer ***


Bezetting Hoflandhal